Державна служба з питань праці України проводить сеанси "прямого" телефонного зв’язку

Дата: 14.03.2023 11:59

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  проводить сеанси "прямого" телефонного зв’язку 15 березня 2023 року:

з 10.00 до 12.00 – на тему: «Що робити щоб мінімізувати ризики примусової праці»;

- з 14.00 до 17.00 – на тему:  «Задекларована праці = трудові і соціальні права».

За телефонами 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України Ігор Борисович Сорокін.