Гуманітарна допомога - мешканцям громади

Дата: 05.04.2023 11:13

Триває видача наборів кормів для тварин мешканцям Степанівської сільської громади. Власники домогосподарств, які займаються розведенням птиці та дрібних свійських тварин, отримують по 200 кг корму для свиней та 95 кг для курчат бройлерів на домогосподарство.
Як пояснила Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, дана гуманітарна підтримка мешканців села проводиться в межах програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Громадської організації «Центр розвитку та правової підтримки села». Програма реалізується завдяки фінансовій підтримці Австралії, Бельгії, Європейського Союзу, Українського гуманітарного фонду, Фонду Луї Дрейфуса та Франції.