Збільшуємо площі лісів

Дата: 09.04.2023 10:43

Триває висаджування молодих дерев у Степанівській сільській раді, що проходить у рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна». На території лісництва біля села Новокрасне було посаджено ще 470 молоденьких сосен. Загалом навесні-2023 місцевий ліс збагатився на 600 хвойних дерев.

Активну участь у цій дуже корисній роботі взяли працівники апарату сільської ради під керівництвом сільського голови Наталії Бараненко, Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, робітники комунального підприємства та ін.
Захід було організовано управлінням земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради на чолі з Ігорем Романенком. Посадковий матеріал наданий місцевим  лісником Валерієм Євенком.