Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо!

Дата: 16.04.2023 08:54

Від щирого серця дозвольте привітати вас із найсвітлішим православним святом Пасхи. На жаль, другий рік поспіль Воскресіння Христове ми зустрічаємо в умовах воєнного стану. Але кожному з нас важливо пам’ятати, що в світі чимало добра і чудес, і сила добра та сила творити чудеса закладена, насамперед, в наших серцях. Віримо, що цей день стане початком нового і світлого життя!

Бажаємо вам миру, спокою і добробуту. Це зараз те, чого хоче та прагне вся наша Україна, країна вільних та нескорених. Нехай Господь береже вас і ваші сім’ї, нехай повертаються до рідних домівок наші захисники і нарешті прийде довгоочікувана Перемога! Нехай дім ваш завжди буде надійним острівцем у цьому непростому житті, хай він буде сповнений добра, любові та сімейного затишку!

Христос Воскрес!

З повагою –
Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громадиФото без опису