Добровольці "Гвардії наступу": хто вони та що їх мотивує?

Дата: 27.04.2023 09:32

Мисливець та доброволець Кім родом із Харківщини. Чоловік приїхав до Одеси, щоб доєднатися до "Гвардії наступу" і вступити до лав штурмової бригади "Кара-Даг". Подав заявку у ЦНАПі, пройшов відбір і тестування в одній з військових частин Південного-оперативного територіального об'єднання Національної гвардії України та готується поринути у навчання, щоб досягнути бажаного.

Говорить, що вдома надивився на реалії "руського миру" і тепер, коли окупанта вигнано з батьківських земель, разом з друзями-мисливцями має одну мету - повернути Україні тимчасово окупований півострів.

Приєднуйся до «Гвардії наступу»: заповнюй анкету в одному із ЦНАПів міста або на сайті ➡️ https://storm.mvs.gov.ua/

Піднімемо прапор над Кримом 🇺🇦