Сьогодні - День прикордонника

Дата: 30.04.2023 13:51

30 квітня своє професійне свято відзначають захисники, які в день повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору, наближаючи таку довгоочікувану Перемогу.

Проживаючи в прикордонному регіоні ми, як ніхто, розуміємо важливість цієї професії.
Тож напередодні професійного свята прикордонників до відділу прикордонної служби "Степанівка" з привітаннями, подарунками та смачними вітамінними соками місцевого виробництва завітала Степанівський сільський голова Наталія Бараненко. Кращим з кращих Наталія Вікторівна вручила Почесні грамоти та символічні українські сувеніри.
Бажаємо нашим прикордонникам ніколи не пізнати гіркоту поразки, зустрічати лише перемоги на своєму непростому шляху. Нехай спокійною буде служба, адже це запорука миру і щастя нашої непереможної країни.
Сьогодні і щодня ми говоримо величезне спасибі всім, хто кожен день і кожну ніч береже наш спокій!