До уваги мешканців Степанівської громади!

Дата: 11.05.2023 15:16

Великомихайлівське лісництво філії «Одеське лісове господарство» пропонує для реалізації дрова паливні твердих порід (деревина дров’яна непромислового використання І групи), на умовах франко-верхнього складу (в лісі, в місцях заготівлі).

Вартість 1 складометра кубічного для організацій (юридичних осіб) складає 1439,64 грн. Вартість для населення -  959,76 грн.

З питань укладання договорів та здійснення оплати звертатися до головного бухгалтера Пінчук Валентини Іванівни, тел. 095-053-08-91.

Для замовлення деревини звертатись до лісничого Великомихайлівського лісництва Ващенка Миколи Гнатовича, тел.: 095-113-04-50, 096-782-10-27.