ДЕРЖПРАЦІ: РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ

Дата: 19.05.2023 08:27

Як консультація інспектора допомогла працівниці з Херсону отримати заробітну плату та припинити трудові відносини із роботодавцем

Наталія (ім’я змінено) за освітою фармацевт. Проблем із роботою ніколи не мала. Однак, після вторгнення рф в Україну ситуація на ринку праці істотно погіршилася. Знайти роботу в Херсоні виявився досить складно, проте цілеспрямованій Наталії вдалося працевлаштуватися фармацевтом у щойно відкритій аптеці.

​На новій роботі півтора місяця жінці не виплачували заробітну плату, тому вона вирішила звільнитись. Однак провести розрахунок та віддати їй трудову книжку роботодавець не захотів.

​Наталія вирішила звернутись до Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці для захисту своїх прав.

Фото без описуДалі https://dsp.gov.ua/iak-konsultatsiia-inspektora-pratsi.../