До уваги мешканців громади! Термінова інформація!

Дата: 08.06.2023 16:09

До Одеської ОВА надійшов лист від Херсонської обласної військової адміністрації з проханням про допомогу. Всі ми бачимо масштабність тієї трагедії, яка спіткала херсонців. Відповідно до листа, мешканці постраждалих районів Херсонщини в першу чергу потребують насосів для відкачування води різної потужності та питної води.

За пропозицією керівництва апарату Степанівської сільської ради розпочався збір коштів працівниками сільради та бюджетних установ (одноденний заробіток) на придання насосів.

Звертаємось до всіх небайдужих жителів громади: можливо у вас в господарстві є непотрібний робочий б/у насос, або ж якщо ви маєте змогу надати благодійну фінансову допомогу на його придбання, просимо звертатись до сільської ради та старостинських округів за місцем проживання. Питну бутильовану воду можна приносити також до сільської ради та старостатів.

Відправка допомоги запланована на понеділок, 12 червня.

Давайте згуртуємось для допомоги тим українцям, які сьогодні її дуже потребують!

Про надану допомогу обов’язково відзвітуємо.