Підвищення кваліфікації медичних сестер за курсом «Інформаційні технології в медсестринстві»

Дата: 13.06.2023 16:04

Метою цієї навчальної програми було удосконалення існуючої теоретичної та практичної бази знань по сучасній обчислювальній техніці у молодших медичних спеціалістів і формування в них теоретичної бази знань з інформаційних технологій, умінь і навичок ефективного використання сучасних комп’ютерних технологій у практичній діяльності.

До навчальної програми ввійшли найпоширеніші питання сучасних комп’ютерних технологій, пов’язаних з медико-біологічними, клінічними та профілактичними проблемами.