Стартує чергова інформаційна кампанія з державного ринкового нагляду

Дата: 15.06.2023 10:02

Першого червня Держпраці, в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції, розпочинає широку інформаційну кампанію з державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), а також виробників та імпортерів щодо вимог надання на ринку продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.

Консультаційні заходи інспекторів ринкового нагляду сприятимуть захисту прав споживачів та користувачів продукції, а також зменшенню потенційних загроз від поширення нехарчової продукції, яка не відповідає Технічним регламентам, нагляд за якими здійснює Держпраці.