Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Дата: 27.06.2023 16:21

27 червня 2023 року Степанівський сільський голова Наталія Бараненко спільно з колегами взяли участь у селекторній нараді в режимі відеозв’язку, що проходила під головуванням начальника Одеської ОВА Олега Кіпера.

На початку наради начальники районних військових адміністрацій звітували про стан справ у районах. Голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Приходько доповів про ситуацію в районі.
Про санітарно-епідеміологічний стан на території Одеської області розповіла начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Марина Петросян.
Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОВА Павло Буланович поінформував присутніх про стан забруднення акваторії Чорного моря внаслідок руйнування Каховської ГЕС.
Розглянуто питання про підготовку закладів освіти області до нового навчального року, про який доповів директор Департаменту освіти і науки ОВА Олександр Лончак.
Про удосконалення координації міжнародної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Одеської області доповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму ОВА Катерина Марченко.
З інформацією про підготовку до проведення комплексу збиральних робіт у 2023 році
виступила директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА Алла Стоянова.
Керівником Одеської ОВА Олегом Кіпером надано ряд термінових доручень та рекомендацій учасникам наради.
По завершенню селекторної наради начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько провів робочу нараду з головами територіальних громад з питання стану укриттів у громадах району.

За матеріалами Роздільнянської РВА