Повідомлення про початок розроблення комплексного плану

Дата: 11.07.2023 12:16

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Степанівської сільської ради №1216-VIII  від 05 липня 2023 року «Про викладення рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області» в новій редакції», інформуємо про початок розроблення комплексного плану. Відповідно до п. 42 Порядку розпочато збір пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану.

Відповідно до Порядку встановлені строки внесення пропозицій:

• початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану - на наступний робочий день після дати публікації відповідного повідомлення – 12.07.2023 р.;
  • строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану – 15 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення – 02.08.2023 р. включно.

Пропозиції приймаються управлінням земельних ресурсів, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Степанівської сільської ради  за адресою: вул. Дружби, 27 с. Степанівка, Роздільнянський район, Одеська область, електронна адреса: mail@stepanivska-rada.gov.ua або upravlin.zv@stepanivska-rada.gov.ua.  Телефони для довідок: (04853) 2-52-43