Обстеження водних об’єктів на території громади, що знаходяться в пересохлому стані

Дата: 25.07.2023 11:17

Відбулось засідання комісії з проведення обстеження на території Степанівської сільської територіальної громади водних об’єктів, що знаходяться в пересохлому стані, в якому взяла участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Фото без описуГолова комісії – начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету сільської ради Ігор Романенко, секретар – начальник відділу земельних відносин та екології даного управління Вікторія Шабро. Крім представників сільської ради, участь у заході взяли представники Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Одеська і Миколаївська області), Басейного управління водних ресурсів річок Причорномор’я і Нижнього Дунаю та Державного регіонального проектно-вишукувального інституту «Укрпівдендіпроводгосп».

За результатами роботи комісії будуть надані висновки та рекомендації щодо подальшого використання земельних ділянок водного фонду.