Степанівська збірна з футболу - у фіналі спортивних ігор Одещини з футболу-2023!

Дата: 10.08.2023 09:35

У селі Усатове Одеського району відбулись півфінальні змагання спортивних ігор Одещини з футболу сезону 2023 року серед сільських громад «Колос». Сільські команди Степанівської, Усатівської та Знам'янської громад змагались за вихід у фінал.

Результати запеклих матчів наступні:

Усатове - Знам'янка 0:0;

Степанівка - Усатове 1:1 (автор голу нашої команди - Ігор Гофман);

Степанівка - Знам'янка 3:0 (перемогу забезпечили голи Ігоря Гофмана, Олега Хазова та Олександра Нудного).

Степанівська збірна здобула перемогу, відповідно вийшовши у фінал.

Вітаємо наших футболістів, бажаємо сил, витримки та перемоги у фінальному поєдинку з командою Кулевчанської громади, який відбудеться 13 серпня в с. Маяки.

Дякуємо нашим мужнім та сильним захисникам за можливість жити, працювати, займатися спортом під мирним небом вільної та незламної держави!

Поїздка наших футболістів до Усатового стала можливою завдяки підтримці керівництва Степанівської сільської ради на чолі з Наталією Бараненко.

За організацію змагань висловлюємо вдячність голові ГО «Одеська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Тетяні Федоренковій, начальниці управління фізичної культури та спорту Одеської ОВА Валентині Кольчак та президенту асоціації сільського футболу Одеської області Володимиру Копяку.

За теплий прийом подяка Усатівській громаді.

Разом – до Перемоги!