Степанівська збірна – срібні призери спортивних ігор Одещини з футболу сезону 2023 року серед сільських громад

Дата: 13.08.2023 20:15

У селі Маяки Одеського району відбулись фінальні змагання спортивних ігор Одещини з футболу сезону 2023 року серед сільських громад. Збірна команда Степанівської сільської громади зустрілась у фінальному поєдинку з командою Кулевчанської громади. Результат матчу – 3:0 на користь наших суперників. Таким чином Степанівська збірна посіла почесне друге місце в змаганнях досить високого рівня, адже участь в них взяли 18 громад Одещини.

Кращим гравцем визнано учасника команди Степанівської громади, депутата сільської ради Ігоря Гофмана.

Підтримати Степанівську збірну до с. Маяки прибула численна група вболівальників на чолі з головою сільської ради Наталією Бараненко. Наталія Вікторівна привітала футболістів з високим результатом та побажала якнайшвидше зустріти нашу спільну найважливішу Перемогу.

По завершенні фінальної гри футболістів пригостили смаколиками, спонсорами чого стали місцеві підприємці -  Павло Аксентій та Коба Хомерікі.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію змагань голові ГО «Одеська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Тетяні Федоренковій, начальниці управління фізичної культури та спорту Одеської ОВА Валентині Кольчак та президенту асоціації сільського футболу Одеської області Володимиру Копяку.

За теплий прийом дякуємо господарям поля - Маяківській ДЮСШ на чолі з директором Анатолієм Котіком.
Поїздки наших футболістів на виїзні турніри стали можливими завдяки підтримці керівництва Степанівської сільської ради на чолі з Наталією Бараненко; організацією команди займався директор КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Роман Ганган.
Разом – до Перемоги!