Степанівська збірна – срібні призери спортивних ігор Одещини з футболу сезону 2023 року серед сільських громад

Дата: 13.08.2023 20:15

У селі Маяки Одеського району відбулись фінальні змагання спортивних ігор Одещини з футболу сезону 2023 року серед сільських громад. Збірна команда Степанівської сільської громади зустрілась у фінальному поєдинку з командою Кулевчанської громади. Результат матчу – 3:0 на користь наших суперників. Таким чином Степанівська збірна посіла почесне друге місце в змаганнях досить високого рівня, адже участь в них взяли 18 громад Одещини.

Фото без описуФото без опису
Кращим гравцем визнано учасника команди Степанівської громади, депутата сільської ради Ігоря Гофмана.

Підтримати Степанівську збірну до с. Маяки прибула численна група вболівальників на чолі з головою сільської ради Наталією Бараненко. Наталія Вікторівна привітала футболістів з високим результатом та побажала якнайшвидше зустріти нашу спільну найважливішу Перемогу.

По завершенні фінальної гри футболістів пригостили смаколиками, спонсорами чого стали місцеві підприємці -  Павло Аксентій та Коба Хомерікі.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію змагань голові ГО «Одеська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Тетяні Федоренковій, начальниці управління фізичної культури та спорту Одеської ОВА Валентині Кольчак та президенту асоціації сільського футболу Одеської області Володимиру Копяку.

За теплий прийом дякуємо господарям поля - Маяківській ДЮСШ на чолі з директором Анатолієм Котіком.
Поїздки наших футболістів на виїзні турніри стали можливими завдяки підтримці керівництва Степанівської сільської ради на чолі з Наталією Бараненко; організацією команди займався директор КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Роман Ганган.
Разом – до Перемоги!