Степанівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань

Дата: 29.08.2023 13:34
Кількість переглядів: 76

Степанівська сільська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. N 1196), відбудуться громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні: «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Гаївка Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Лучинське Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Нове Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Плавневе Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж».

Фото без опису

  1. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:
  • ЗАМОВНИК – 67430, с. Степанівка, Степанівська сільська рада;
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Гаївської сільської ради від 20 березня 2020 року №: 211-VII «Про розроблення Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Гаївка Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; №213-VII «Про розроблення Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Лучинське Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; №212-VII «Про розроблення Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Нове Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»; №214-VII «Про розроблення Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Плавневе Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж».

2)  Інформація про дату,  час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

Громадські слухання відбудуться 05 вересня 2023 року о 11.00 годині за адресою 67430, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Гаївка, вул. Лісова, буд. 15 (будівля сільської ради). Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. N 1196). У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під  час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором  проведення громадських слухань забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

  1. Інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:
  • в будні дні з 08.00 – 17.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 29 серпня по 04 вересня 2023 року за адресою: 67430, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27 (будівля сільської ради).
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради - https://stepanivca-rada.gov.ua у розділі «НОВИНИ».

4) Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Романенко Ігор Олександрович – начальник управління земельних відносин, економічного розвитку інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Степанівської сільської ради, адреса: 67430, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27 або в електронному вигляді на електронну адресу: mail@stepanivska-rada.gov.ua , тел.  0485325243.

Офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень