Шановна громадо! Шановні українці!

Дата: 07.09.2023 11:56

На офіційному інтернет-представництві Президента України розміщено електронну петицію "Про присвоєння почесного звання Героя України" (посмертно) нашому земляку,  військовослужбовцю, старшому оператору протитанкового відділення батальйону морської піхоти, 35 бригади, 1 батальйону морської піхоти Бойку Євгенію Олександровичу, 7 лютого 1993 року народження, який загинув 6 березня 2023 року в результаті вибухової травми під час виконання бойового завдання в населеному пункті Вугледар Донецької області.

Просимо підтримати дану петицію, перейшовши за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/204644 та натиснувши кнопку «Підписатися».
Пам’ятаймо наших Героїв, які віддали життя за Україну, за кожного з нас.

Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж.
Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку авторизуватися. Вам буде запропоновано зробити це за допомогою електронного підпису, банку або програми Дія. Обравши ручний для вас варіант, слідуйте інструкції.