В рамках проєкту «Пліч-о-пліч» триває відновлення населених пунктів Херсонщини
Дата: 18.09.2023 09:17
Кількість переглядів: 28
Будівельники з Одещини продовжують робити свою справу по відновленню постраждалих внаслідок збройної агресії рф підшефних населених пунктів на Херсонщині.
Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 9 житлових будинків.
️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади замінено покрівлю на 10 житлових будинках ще 2 будинки наразі в процесі відновлювальних робіт.
️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади на цьому тижні завершено роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду 5 житлових будинків.
Працюємо далі!
Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0141_n.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0142_n.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0143_n.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0144_n.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)