Плануємо майбутнє громади

Дата: 28.09.2023 10:31

У Степанівській сільській раді відбувся «круглий стіл», на якому обговорювалось питання розробки Стратегії розвитку Степанівської сільської територіальної громади на сім років.

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, відкриваючи захід, представила гостей громади: Олега Бабія, кандидата економічних наук, доцента, керівника відділу наукових досліджень та консалтингу Одеського національного економічного університету; Володимира Мисакова, консультанта офісу по роботі з територіальними громадами установи «Агенція регіонального розвитку», сертифікованого фахівця з відновлення USAID; Кристину Тарасову, кандидата економічних наук, доцента кафедри маркетингу Одеського національного економічного університету.

У робочій зустрічі взяли участь перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва, старости, представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату сільської ради, підприємці, товаровиробники, освітяни, працівники культури та інші.

Присутніми були обговорені напрямки розвитку громади на найближчі сім років, які можуть стати пріоритетними в Стратегії розвитку Степанівської сільської територіальної громади протягом наступних семи років.