Героям нашим слава!

Дата: 01.10.2023 09:26

Напередодні свята захисників та захисниць України Степанівський сільський голова Наталія Бараненко відвідала могили загиблих Героїв-земляків на цвинтарях у селах Степанівка, Яковлівка, Марківка, Лучинське, Гаївка та в м. Роздільна, поклавши квіти шани та пам’яті. Сільською радою було придбано та встановлено біля місць вічного спочинку воїнів флагштоки, на яких віднині майорітиме український стяг – прапор нашої незламної держави, за яку віддали життя кращі з кращих чоловіків громади.

Денис Кучеренко, Максим Жолді, Роман Очереднов, Євгеній Бойко, Олександр Гриценя, Олександр Мадам, Юрій Краснобай, Леонід Фіжделюк, Євген Прудніков – Герої, пам'ять про яких вічно житиме в наших серцях.
Молимо Бога, щоб цей список не поповнювався. Пошли, Господи, захисту тим, хто в жорстоких боях виборює нашу свободу та незалежність, бережи їх від ворожої кулі, від усякого лиха!