Впровадження нових активних програм сприяння зайнятості населення

Дата: 05.10.2023 17:33

Роздільнянською філією Одеського обласного центру зайнятості продовжується чітка та злагоджена робота з керівництвом Роздільнянського району, головами об’єднаних територіальних громад (ОТГ) з метою інформування про соціальні послуги Державної служби зайнятості та впровадження нових активних програм сприяння зайнятості.

Фото без описуТак протягом останнього тижня було проведено  ряд зустрічей з головою Роздільнянської районної державної адміністрації (ОВА) Сергієм Приходько, головою Роздільнянської міської ради Валерієм Шовкалюком, головою Лиманської селищної ради Віктором Баклановим, зі старостами громад та ін.

Під час зустрічей всі були поінформовані про нові можливості служби зайнятості, а саме:

- надання мікрогрантів на відкриття та розвиток бізнесу,

- отримання ваучера на навчання для деяких категорій громадян,

- організація суспільно корисних робіт,

- сприяння роботодавцям у створенні нових робочих місць шляхом надання компенсаційних витрат на оплату праці працівників.