Працюють депутати-члени земельної, бюджетної та майнової постійних комісій

Дата: 11.10.2023 11:11

В рамках підготовки до двадцять дев’ятої сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання відбулось засідання постійних комісій сільської ради: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища; з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та етики; з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва.

Участь у заходах взяла сільський голова Наталія Бараненко.

Присутніми на комісіях депутатами було опрацьовано та винесено на розгляд сесії низку важливих питань життєдіяльності громади.