Генеральний план, поєднаний з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади

Дата: 23.10.2023 11:46

Повідомляємо про затвердження проєкту  «Генеральний план поєднаний з планом
зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади
Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» (рішення Степанівської сільської ради Одеської області від 17 жовтня 2023 року №1481-VIII «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»»).
Розміщення документу державного планування на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради призупинено, як заходу щодо посилення охорони інформації через обстріли інфраструктурних об'єктів на території Одеської області на період дії воєнного стану в Україні. Після завершення воєнного стану в країні, документ державного планування буде опублікований на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади.

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 1481-VIII від 17.10.2023 р. «Про затвердження проєкту містобудівної документації  «Генерального плану, поєднаного з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Звіт про СЕО