Нарада з представниками Товариства Червоного Хреста України

Дата: 02.11.2023 17:07

Другого листопада в Роздільнянській районній державній адміністрації відбулась нарада з представниками Товариства Червоного Хреста України. Серед учасників заходу - начальник Роздільнянської районної (військової) державної адміністрації Сергій Приходько та його заступник,  голови територіальних громад району, працівники територіальних центрів соціального обслуговування населення Роздільнянського району, профільні фахівці соціальної сфери та Роздільнянського районного управління ГУДСНС України в Одеській області, представники Товариства Червоного Хреста України.

Степанівську сільську раду на нараді представляла перший заступник сільського голови Ольга КОЛОДЄЄВА.

У ході засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя за Україну.

У складі делегації Товариства Червоного Хреста України були присутні: в.о. голови Роздільнянської районної організації Товариства Червоного Хреста України, представники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, зокрема, координатори профільних проєктів та напрямків діяльності.

Основна мета заходу – презентація плану діяльності та розвитку Роздільнянської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

За матеріалами Роздільнянської РВА