Шановні працівники соціальної сфери Степанівської сільської ради!
Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке ми щорічно відзначаємо у першу неділю листопада.
Бути поруч з тими, хто потребує допомоги, з милосердям і турботою розпочинати кожен наступний день – це велика місія і щоденні будні наших працівників соціальної сфери. Підтримувати, опікуватись, вселяти віру й надію – це можуть люди, для яких професія є сенсом життя.
Сьогодні ви одними з перших берете на себе відповідальність. Бо війна торкнулася кожного, насамперед, вразливі категорії населення. Ви для них помічники, друзі і надійний тил. Щиро дякуємо вам за сумлінну працю, за небайдужість та відданість обраній професії.
Бажаємо кожному з вас міцного здоров'я, добра, достатку, витримки, мирного неба і Перемоги Україні!
Щиро, з повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)