До посадових обов’язків приступив поліцейський офіцер громади

Дата: 09.11.2023 15:17

Доводимо до відома мешканців Степанівської сільської громади, що до посадових обов’язків приступив поліцейський офіцер громади.

Капітана поліції Олександра Яковича Голоколосова призначено поліцейським офіцером громади сектору превенції Роздільнянського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області наказом вищого керівництва.
Слід зазначити, що для якісного надання поліцейських послуг Степанівською сільською радою було придбано службовий автомобіль поліцейському офіцеру громади, проведено ремонт приміщення з оснащенням необхідними меблями та  оргтехнікою.
Зв’язатися із капітаном поліції Олександром Голоколосовим можна за телефоном 099-107-97-34.
Сподіваємось, що поліцейський офіцер відповідально стоятиме на варті спокою мешканців громади та стане гарантом їх мирного життя.