Захоплюючі подорожі для діток громади

Дата: 22.11.2023 11:09

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. З цієї нагоди Степанівською сільською радою під керівництвом голови Наталії Бараненко та керівником служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Іриною Раду була організована розважальна поїздка в м. Одеса для 71 дітини пільгової категорії. Наші дітки відвідали Одеський дельфінарій «Немо» та побували на виставі «Чиполіно» в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Дитячим враженням не було меж. Щирі посмішки, захоплені погляди та гучні оплески свідчили про те, що малеча отримала незабутнє задоволення від побаченого. А ми й надалі робитимемо все для того, щоб діти громади мали більше приводів для радості.