Виїзний день відкритих дверей для школярів Роздільнянського району

Дата: 22.11.2023 20:09

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели виїзний день відкритих дверей для учнів 11-х класів Роздільнянського району, який відбувся в Роздільнянському палаці культури. Участь у заході взяли одинадцятикласники Степанівської громади – учні Степанівського та Яковлівського опорних закладів загальної середньої освіти.

Під час заходу майбутні випускники мали змогу дізнатися про специфіку, суспільну значимість та відповідальність вибору майбутньої професії поліцейського. Переглянули презентації факультетів й інституту права та безпеки, дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців, умови вступу.

Представник кадрового підрозділу Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області розповів про необхідні першочергові кроки для оформлення особової справи кандидата на навчання за державним замовленням.

На заході були присутні творчі колективи вишу, які виконали пісні на патріотичну тематику та відповідали на запитання учнів про умови навчання.

Захід відбувся за сприяння керівництва Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області.