Запрошуємо до участі у вебінарі «Ментальний фронт: як дбати про своє психічне здоров’я»

Дата: 29.11.2023 10:41

Стрес, тривожність та інші фактори сильно впливають як на психічний, так і на фізичний стани людини, тому їй стає важко працювати і виникає потреба у вихідному. Сприяння поліпшенню ментального здоров’я серед працівників зменшить кількість випадків, коли у ваших колег з’являється потреба брати більше вихідних через погане самопочуття та апатію.

Дата: 30 листопада, час: 11:00.

Спікери заходу:

Олена Гордина – начальник відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці;

Марина Грачова – лікар гігієни праці Південного межрегіонального управління Державної служби з питань праці.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Що таке здорова психіка;

Чому важливо дбати про психічне здоров'я;

Як покращити і зміцнити своє психічне здоров'я;

Як боротись з і страхом та стресом.

Наш захід стане корисним для роботодавців та найманих працівників, які піклуються про ментальне здоров’я.

Посилання: https://www.facebook.com/events/865381768466899/?ref=newsfeed