Спецвипуск газети Степанівської сільської територіальної громади-2023

Дата: 08.12.2023 13:40

Минає непростий третій рік як на теренах нашої неньки-України з’явилась нова маленька, але дуже перспективна територіальна одиниця – Степанівська сільська територіальна громада, до складу якої увійшли колишні Степанівська, Яковлівська, Гаївська та Марківська сільські ради, і водночас, ми переживаємо другий рік повномасштабної війни. Про те, яким був 2023-й для нашої громади як частинки вільної, незалежної, незламної країни, як землі неймовірних людей, справжніх патріотів, читайте у традиційному звітному спецвипуску газети «Вперед» до третьої річниці створення Степанівської сільської територіальної громади.
Спецвипуск безкоштовно буде доставлений до осель мешканців громади протягом найближчого часу, а передплатники «Вперед» отримають його і з черговим випуском районної газети.