Конгрес місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського

Дата: 17.12.2023 18:25

15 грудня 2023 року у Львові відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це вже пʼяте засідання Конгресу і заключне у цьому році.

У режимі відеоконференції разом із колегами до Конгресу долучилась Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Порядок денний заходу був присвячений двом ключовим темам: євроінтеграції України і співпраці з міжнародними партнерами та питанням від громад, міст та областей.

Наразі Конгрес обʼєднує понад 1,7 тисяч членів серед яких майже 1,5 тисячі – представники територіальних громад.