Вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України

Дата: 20.12.2023 19:11

20 грудня, в приміщенні Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області відбувся захід до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

Після урочистого відкриття заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку. Тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни, а також тих пенсіонерів і ветеранів МВС, які пішли із життя, перебуваючи на заслуженому відпочинку.

Участь у заході взяла Степанівський сільський голова Наталія Бараненко. Наталія Вікторівна подякувала за захист та закликала пам’ятати тих наших правоохоронців, які віддали життя, охороняючи наш спокій та мир, та разом з колегами поклала квіти до пам’ятного знаку загиблим працівникам Міністерства внутрішніх справ України.

За матеріалами Роздільнянської РВА