Онлайн-зустріч "Актуальні питання організації трудових відносин та оплати праці в умовах дії воєнного стану"

Дата: 26.12.2023 16:10

Воєнний стан вплинув на всі сфери життя українців, у тому числі на організацію трудових відносин. Особливості, такі як випробування працівників і строкові трудові договори, стають актуальними для забезпечення ефективного функціонування підприємств у складних обставинах. Водночас трудове законодавство в умовах воєнного стану покликане забезпечити баланс між потребами держави та роботодавців та інтересами працівників.

Детальніше про зміни в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану будемо говорити на нашій онлайн-зустрічі  "Актуальні питання організації трудових відносин та оплати праці в умовах дії воєнного стану", яка відбудеться 27 грудня об 11:00.

Спікер заходу:
Наталя НЕКРАСОВА - головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Держпраці

На заході ми обговорюватимемо питання:

Трудовий договір: укладення, розірвання з ініціативи роботодавця чи працівника
 Особливості оплати праці
 Надання щорічних відпусток
 Незаконне звільнення

Чекаємо Вас! До зустрічі!

Посилання:  https://www.facebook.com/events/244686295322193?ref=newsfeed