Відкрито Центр надання адміністративних послуг у Степанівській громаді

Дата: 27.12.2023 10:27

У Степанівській сільській територіальній громаді відбулась важлива подія – відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Головною метою даної установи є надання якісних адміністративних послуг населенню.

Право урочистого перерізання символічної стрічки було надане господині громади - Степанівському сільському голові Наталії Бараненко та поважним гостям - начальнику Роздільнянської районної військової адміністрації Сергію Приходьку та в.о. начальника відділу адміністративних послуг та цифрової взаємодії Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Дарії Джуган. Пані Дарія вручила подяку від Одеської обласної державної адміністрації відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради за сумлінне ставлення до виконання обов’язків, високу професійну майстерність у розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг Одеської області.

Понад 200 видів адміністративних послуг населенню надаватимуться начальником відділу Центр надання адміністративних послуг Мариною Сергіївною Куліченко.
Приміщення ЦНАПу було облаштоване сільською радою, закуплено меблі та оргтехніку, створені всі необхідні умови з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відтепер люди зможуть вирішувати свої питання оперативно та якісно, а головне – заощадять свій час.