Підтримка захисників країни

Дата: 07.01.2024 15:32

У зв’язку з широкомасштабною військовою агресією російської федерації військові частини Збройних Сил України, інші військові формування захищають незалежність України, тому на сьогодні є актуальною підтримка військовослужбовців Збройних Сил України за контрактом, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів тощо, зокрема шляхом забезпечення поліпшення житлових умов.

У 2022 році, з початком військової агресії російської федерації проти України, постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 856
(зі змінами) затверджені «Умови забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України».
Розпорядженням голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації від 09.10.2023 № 814/А-2023 затверджено Програму компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії, Держприкордонслужби, осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, поліцейських на 2023-2024 роки в Одеській області, відповідно до якої планується здійснювати компенсацію частини процентної ставки у розмірі 3% річних за іпотечними кредитами, отриманими на умовах державної програми «єОселя».
З метою реалізації зазначеної програми 15 листопада 2023 року підписано перший двосторонній договір про співробітництво з
АТ «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ».
Завдяки підписаному договору та на підставі наданого банком реєстру наших захисників компенсацію отримали перші 36 учасників державної програми «єОселя», які відповідають вимогам обласної програми.
Наразі триває організаційна робота щодо підписання подібних договорів з іншими банківськими установами – учасниками державної програми «єОселя»: АТ КБ «ПриватБанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк».