До уваги населення!

Дата: 01.01.2024 11:12

У період з 12.07.2023 р. по 02.08.2023 року, відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Степанівської сільської ради №1216-VIII  від 05 липня 2023 року «Про викладення рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області» в новій редакції», відбувалася процедура реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану просторового розвитку Степанівської сільської територіальної громади за результатами якої пропозиції у встановлений термін не надходили.