ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення стратегічної сесії щодо розроблення комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади

Дата: 01.01.2024 15:18

З метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, керуючись ст. ст. 27, 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 1, 16, 161 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з урахуванням рішення сесії №1216-VIII від 05 липня 2023 року «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області», керуючись Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01 вересня 2021 року № 926, інформуємо мешканців Степанівської сільської територіальної громади та визначених робочою групою заінтересованих сторін розвитку територіальної громади про проведення 22.01.2024 р. (через 15 робочих днів від дати повідомлення) стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Стратегічна сесія буде проводитись за тематичними напрямами:

Тематичний напрям 1: Загальне бачення розвитку громади.

Тематичний напрям 2: Визначення перспектив щодо розвитку населених пунктів, визначення основних принципів розвитку системи розселення.

Тематичний напрям 3: Основні напрямки пріоритетного розвитку за функціональним призначенням.

Тематичний напрям 4: Визначення основних потреб щодо розвитку об’єктів громадського призначення; пропозиції щодо розвитку рекреаційних територій/об’єктів; інвестиційні пропозиції розвитку господарського комплексу.

Тематичний напрям 5: Визначення основних напрямків розвитку транспортної та інженерної інфраструктури.

Відбір учасників стратегічної сесії буде здійснено відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад). Серед учасників стратегічної сесії повинно бути не більш як третина членів робочої групи.

Відповідальна особа – ШАБРО Вікторія Вікторівна,

телефон для довідок (04853) 2-52-43