Засідання стратегічної сесії щодо розроблення комплексного плану просторового розвитку території

Дата: 23.01.2024 17:11

Відбувся публічний захід громадського обговорення - засідання стратегічної сесії щодо розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Cтепанівської сільської територіальної громади.

Участь у заході взяли сільський голова Наталія Бараненко, члени робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку, громадськість. Вів засідання голова робочої групи - начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради Ігор Романенко, доповідала начальник відділу земельних відносин та екології Вікторія Шабро.
Присутніми були обговорені питання щодо формування першочергових завдань для розроблення комплексного плану з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів.