Благодійний фонд “СТАЛЕВІ”, що створений за ініціативою Сергія Волинського, отримав донорську допомогу від АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» у розмірі гривень

Дата: 30.01.2024 14:04

Залучені кошти будуть направлені на лікування та реабілітацію морських піхотинців, розвиток та функціонування програми з фізичної та психологічної реабілітації, якої потребують українські захисники внаслідок поранень та перебування в полоні, а також на просвітницьку роботу, задля поширення інформації про мужність та звитяги наших героїв.

✔Команда фонду “СТАЛЕВІ” запрошує морпіхів, які потребують допомоги у вищезазначених напрямках, звертатись до фонду через форму запиту на сайті https://stalevi.com.