Зональні змагання чемпіонату Одеської області з футзалу серед юнацтва 2011-2012 р.н.

Дата: 19.02.2024 15:54

На зональних змаганнях чемпіонату Одеської області з футзалу серед юнацтва 2011-2012 р.н. сезону 2024 року Степанівські ЮНІОРи гідно представили нашу громаду. Суперники були досить сильними – це команди Роздільнянської, Лиманської, Березівської, Раухівської, Захарівської та Великоплосківської громад.

За результатами жеребкування команди були розділені на дві групи. ЮНІОРи пройшли групу без поразок, вийшовши до фіналу, де зустрілись із командою Великоплосківської громади. Показавши гарну гру, наші юні футболісти поступились суперникам. Тож, бажаємо команді Великоплоське гідної гри та перемоги на фінальній стадії.

Кращим форвардом  турніру став наш гравець Єгор Моспаник.