ФК "Альянс" посів почесне третє місце у чемпіонаті Роздільнянської МТГ з футзалу

Дата: 11.03.2024 11:29

Завершилась перша ліга чемпіонату Роздільнянської МТГ з футзалу. Вперше у змаганнях брала участь збірна Степанівської громади ФК «Альянс». Директору КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Степанівської сільської ради Роману Гангану та спортивному інструктору Олегу Аксентію вдалось зібрати найкращих футболістів громади різних вікових категорій: найстаршому гравцю було 54 роки, найменшому – 14.

За результатами футбольних поєдинків «Альянс» посів почесне третє місце. Кращим бомбардиром став Олег Хазов.
Боротьба на футбольному полі триває, тож побажаємо нашим спортсменам гідно представити громаду на Кубку Роздільнянської МТГ, розіграш якого почнеться вже на прийдешніх вихідних.