Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Дата: 29.03.2024 11:54

На черговому засіданні виконавчого комітету Степанівської сільської ради було розглянуто 21 питання порядку денного. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко.

Членами виконкому було затверджено проєктно-кошторисну документацію по об’єктах «Капітальний ремонт водогону по вулиці Пікула в с. Гаївка» та «Капітальний ремонт водогону по вулиці Лісова в с. Гаївка». Присутніми проголосовані питання про створення комісії з безоплатного приймання-передачі об’єкту нерухомого майна з державної власності у комунальну власність; про запровадження трудової повинності та організацію суспільно-корисних робіт на території Степанівської сільської територіальної громади; про надання згоди на відчуження житлового будинку та земельної ділянки;  про визначення місця проживання малолітньої дитини 2011 року народження та щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. С. відносно малолітніх дітей у зв’язку із невиконанням нею батьківських обов’язків, а також низка інших соціальних питань.