Міжрегіональний форум “Синергія півдня”

Дата: 01.04.2024 10:32

28 та 29 березня 2024 року у м. Одеса відбувся міжрегіональний форум ЦНАП “Синергія півдня”. Мета заходу: підтримка розвитку мережі ЦНАП у період турбулентності, поширення позитивного досвіду й успішних практик  створення нових ЦНАП, запровадження цифрових інструментів, а також налагодження співпраці та взаємодії між учасниками процесу надання адміністративних послуг, забезпечення безперебійної роботи ЦНАП Одеської, Миколаївської та Херсонської областей в умовах воєнного часу.

В заході від Степанівської територіальної громади взяла участь в. о. начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Марина Куліченко.

Форум було організовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Програми EGAP (Фонд Східна Європа), Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Херсонської обласної державної (військової) адміністрації, Миколаївської обласної державної (військової) адміністрації.