Робоча зустріч

Дата: 28.03.2024 17:11

У рамках виконання завдань наданих обласною робочою групою «Прозорість та підзвітність», начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько провів робочу зустріч, у якій взяла участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Метою зустрічі було обговорення питання щодо належного використання бюджетних коштів та скасування тендерних закупівель, які наразі недоцільні, щоб сповна забезпечити потреби військових.

Сергій Миколайович наголосив, що у питанні використання коштів державного та місцевого бюджетів потрібно діяти злагоджено, відкрито і прозоро.

«Не зважаючи на воєнний стан, не слід забувати про раціональне та прозоре використання бюджетних коштів, загалом всі сили мають бути спрямовані на допомогу ЗСУ. Це – пріоритет», – зауважив Сергій Приходько.