80-та річниця визволення від нацистських загарбників

Дата: 05.04.2024 20:10

У квітні Роздільнянщина відзначає річницю звільнення від нацистських загарбників. Четвертого та п’ятого квітня минуло 80 років, як було вигнано окупаційні війська із сіл Степанівської сільської територіальної громади. В ці дні далекого 1944-го року повернувся мир на нашу маленьку Батьківщину, мир, про який так мріємо зараз.

Справжніми героями є і навіки залишатимуться ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу як у Другу світову війну, так і у сьогоднішній російсько-українській війні, новина про яку страшного 24 лютого 2022 року потрясла увесь цивілізований світ.

З нагоди 80-річчя визволення наших земель від нацистів на території Степанівської сільської територіальної громади відбулись тематичні заходи за участі керівництва та апарату сільської ради, колективів установ та організацій, громадськості, які організовали працівники культури. Схиливши голови в скорботі, пам’ять про загиблих у боротьбі за світле, мирне майбутнє вшанували хвилиною мовчання. Яскраві весняні квіти лягли до підніжжя пам’ятників та братських могил.

Українці – сильний духом народ, який обов’язково переможе у цій війні, обов’язково настане мир і благодать на нашій багатостраждальній землі.

Віримо в Перемогу! Все буде Україна!