Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Дата: 23.04.2024 15:02

Під час чергового засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради, яке проходило під керівництвом сільського голови Наталії Бараненко, членами виконкому було прийнято багато важливих питань життєдіяльності громади: затверджено договори на виконання робіт, здійснення технічного нагляду по об’єктах «Капітальний ремонт водогону по вулиці Пікула в с. Гаївка» та «Капітальний ремонт водогону по вулиці Лісова в с. Гаївка»; проголосовано за створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Степанівської сільської територіальної громади, за перерозподіл видатків сільського бюджету Степанівської СТГ на 2024 рік у частині субвенції на забезпечення заходів територіальної оборони та підтримки Збройних Сил України. Трьом дітям громади (2010, 2012 та 2016 р.н.) надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
Також прийнято низку інших питань, більшість з яких – соціальні.