З Днем прикордонника України!

Дата: 30.04.2024 10:58

Сьогодні, 30 квітня, професійне свято відзначають захисники, які в день повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю першими зустріли окупантів на наших кордонах, – українські прикордонники. У надскладних та небезпечних умовах ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору, наближаючи таку довгоочікувану Перемогу.

Проживаючи в прикордонному регіоні ми дуже розуміємо важливість цієї професії. І сьогоднішній день – ще один привід щиро подякувати всім, хто щодня і щоночі береже наш спокій!

Бажаємо нашим прикордонникам ніколи не пізнати гіркоту поразки, зустрічати лише перемоги на своєму непростому шляху. Нехай служба буде спокійною, адже це запорука миру і щастя нашої непереможної країни.

Щиро, з повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади