Майстер-клас для дітей "Пасхальний заєць"

Дата: 03.05.2024 10:57

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine провели чарівний майстер-клас для дітей "Пасхальний заєць" для діток Степанівської громади.

Це був дивовижний захід, під час якого малеча могла власноруч створити величезного пасхального зайчика та забрати його додому як свого нового друга.

Діти відчули всю радість і тепло святкової атмосфери, віддавши свою увагу творчості та створюючи неймовірні шедеври. Кожен крок, кожен рух пензлика був наповнений радістю та веселощами.

Під час воєнного конфлікту такі заходи стають особливо важливими для наших дітей. Вони допомагають підтримувати світлу іскру радості в серцях маленьких українців, незважаючи на всі випробування, підтримувати одне одного та заряджатися позитивом.

Дякуємо всім, хто долучився до цього надзвичайно важливого та чарівного заходу!