Прозорість і підзвітність

Дата: 03.05.2024 11:03

На виконання рішень засідань роботи робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком проводиться щотижневий аналіз оголошених публічних закупівель територіальних громад району.

Так за період з 27 квітня   по 03 травня  2024 року спеціалістами відповідного напрямку  відпрацьовано  148  закупівель  на загальну суму 4,79  млн. грн із них:

на закупівлю продуктів харчування -125,7 тис. грн,-2,6 % від всіх закупівель

на медицину- 3,075 млн. грн, що складає-64,19 % від суми закупівель

на освіту – 371,6 тис. грн, що складає 7,75 %.

на забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування та їх підрозділів- 66,8 тис. грн, що становить1.38 %

на благоустрій – 622,8 тис. грн або 12,9 %

на будівельні матеріали - 58,2 тис. грн - 1,22%

на енергоносії - 16,5 тис. грн або - 0.3%

Спеціалістами детально розглянуті всі закупівлі, які здійснюються територіальними громадами Роздільнянського  району. Особливу увагу було приділено прямим договорам. Проаналізовано вартість  предмету кожної закупівлі та їх доцільність.

В робочому порядку від територіальних громади отримано роз’яснення  щодо обґрунтування ціни на об’явлені закупівлі  продуктів харчування, бензину та дизельного палива та надано відповідні рекомендації.

Робота з громадами Роздільнянського  району у цьому напрямку триває.